середа, 2 грудня 2020 р.

       Висловлюємо щиру подяку усім учасникам та організатору конкурсу 
"Птахів зустрічаємо - весну звеселяємо" ТзОВ Медіацентр "Снятинська Вежа".

Особливо нашим маленьким талановитим вихованцям...

Ви найкращі малюки,
Золоті у вас батьки!
Ви на славу потрудились,
Щоби ми вами гордились!
Тож. прийміть від нас вітання-
І найкращі побажання, 
Хай вам Бог допомагає!
З неба ласки посилає!
Ми вас любимо усіх 
І доросліших й малих!
Грамоти оці для вас,
Ви малята - просто клас!


Зима дуже багата на свята, і відкриває календар одне із найулюбленіших свят для малюків - День Святого Миколая. 
      Це  свято - прекрасний привід впустити в свій будинок казку і насолоджуватися нею разом з дітьми, а вони вміють це робити краще за всіх.
        Така казка завітала і в наш ДНЗ (я/с) "Золотий ключик". Всі вихованці дитячого садочка з великим хвилюванням очікували на свято Миколая. І ось настав цей довгоочікуваний момент. Позитивні емоції, гарний настрій, великий заряд енергії отримали молодші дітки від лялькової вистави  "Я чекаю Миколая". На довгий час залишить  приємні спогади у пам'яті старших вихованців і квест-розвага "Запалимо зорі для Миколая", організоване творчими педагогами, які завжди вміють створити казковий настрій для наших діток.
 

ЗУСТРІЧ З ПОЖЕЖНИКАМИ!

 

    01 грудня 2020 року у Снятинському ДНЗ (я/с) «Золотий ключик» відбулася зустріч з пожежниками управління ДСНС в Снятинському районі. Пожежники під час заходу, вихованцям старших  дошкільних груп, продемонстрували пожежний автомобіль зі всіма пожежними спорядженнями. Цікаво і захопливо пожежники розповіли про свою професію. Переконали дітей у тому, що справа, яку вони виконують є дуже важливою, оскільки вони рятують від пожеж будівлі, поля, ліси та людські життя. Працівники пожежного управління розповіли, що кожен їх працівник є мужнім і сміливим, а також завжди готовий рятувати людей.

    Рятувальна команда цікаво розкрила вихованцям основні питання пожежної безпеки, а саме: причини і наслідки загоряння, правила поведінки у задимленому приміщенні, евакуація з нього…

    Кульмінацією зустрічі було те, як один із працівників пожежної охорони вміло продемонстрував, як працює технічне обладнання. На прохання дітей пролунала уже знайома всім сирена пожежної машини.

         Адміністрація ДНЗ висловлює щиру подяку керівництву пожежної служби, рятівникам пожежної служби, водію пожежної автомашини за вмілу і швидку організацію зустрічі з вихованцями, за високий професійний рівень у розкритті основних питань пожежної безпеки. Бажаємо їм життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння народу.