СТОРІНКА ПОДЯКИНа виконання листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 15.04.2011 №1/9-289 "Щодо оприлюднення інформації про використання благодійних та спонсорських внесків", з метою інформування громадськості стосовно ефективності та прозорості використання добровільних пожертвувань та їх ретельного бухгалтерського обліку на цій сторінці нашого сайту систематично буде розміщуватися інформація щодо залучення та використання благодійної та спонсорської допомоги у нашому дитячому садку.Адміністрація ДНЗ, працівники закладу та вихованці щиро дякують
Учням Снятиського ліцею ім. Василя Стефаника за благодійну допомогу (картоплю - 96кг),  учням Снятинської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів за благодійну допомогу (картоплю - 200 кг), учням Видинівської НВК ім.І.Беци за благодійну допомогу (картоплю - 115кг).

Адміністрація ДНЗ (я/с) "Золотий ключик" висловлює слова щирої вдячності батькам малят у забезпеченні установи свіжими овочами для калорійного харчування дітей. 

Адміністрація та колектив ДНЗ (я/с)"Золотий ключик" щиро вдячні батькам за цікаві ідеї, креатизм, за допомогу та підтримку у процесі навчання і виховання ваших дітей, за участь у створенні виставки "Осінні дива".