середа, 17 квітня 2024 р.

    20 березня - Всесвітній День Казки. З нагоди цього дня в нашому закладі для діток було проведено лялькову виставу "Небезпечний подарунок". Казки - то наші великі вчителі, що спочатку виховують, а потім розважають. Дитинство поділяє дійсність на життя та казку. У дитинстві все - справжнє. І казки - теж справжні, якщо вони допомагають жити і якщо в них віриш. Цікаво пройшов цей день для дошкільнят нашого закладу, адже казки цікавили дітей завжди: і в часи, коли казкарі з ночі до ранку плели мереживо казкових історій, й нині, коли друкована казка конкурує з мультимедійною. Казка у різний спосіб - через читання, театр, гру - бавлячи дітей, дарує їм широку палітру емоційних переживань, створює в їхній уяві неповторні образи, що відтак діти втілюють під час малювання, ліплення та інших видах діяльності. 
    На сьогоднішніх заняттях діти були активними, перевтілювалися в різхні казкові персонажі, знайомилися з новими казками та їх героями, отримали задоволення від переглянутої вистави.

По рядочку по рядку 
Засієм у теплиці грядку: 
Цибуля, кріп і огірочки 
Салат, петрушка все в рядочках. 
Помідори чималі 
Червонітимуть в куті 
Полюбляють діти 
 Помідори їсти. 
Там зелені і цупкі 
В нас в теплиці огірки 
Довгі соковиті 
Бадиллям повиті 
І яскраво зелененькі
 Цибулини там знайдем 
Хоч пекучі і гіркенькі 
Та в салатик покладем. 
     Вихователі ЗДО "Золотий ключик" чудово попрацювали у теплиці. Головне завдання нашої роботи забезпечення вітамінізованого харчування дошкільників.