ФОТО.ВІДЕО

                         
29 травня в дошкільному навчальному закладі "Золотий ключик" був проведений День відкритих дверей для вчителів початкових класів. Вихованці та вихователі старших груп радо зустріли своїх майбутніх вчителів, охоче демонстрували свої знання, вміння під час відкритих занять "В гості до лісових звірят" (вихователь Шевчук Н.І.), "Пригоди метелика" (вихователь Луців Б.М.) та "Подорож до цирку" (вихователь Шихова Р.О.). 










    Уже не перший рік у нашій країні активно відзначають "День Дошкілля" – свято працівників дошкільної освіти. Тому 25 вересня 2020 року і у нашому закладі  пройшло свято присвячене «Дню Дошкілля» Діти, в свою чергу, привітали своїх любих вихователів, нянь, кухарів, і всіх, хто працює в садочку. Разом з гостею, що завітала до дітей, щоб подарувати їм гарний святковий  настрій та кольорові кульки, вихованці садочка приготували для них сюрприз-флешмоб:









"Глянь на листя і на гілля,  

Бачиш, в осені весілля,

Все кружляє у таночку:

Клен, у  вишитій сорочці,

В намисті – калинонька, 

Зі стрічкою – дівчинонька, 

З яблуками – їжачок,

Свій витоптує танок.

У танку усе кругом:

І трава і навіть гном,

 Всім їм справно з гілки –             

В скрипки грають білки…

Бо в права вступила Осінь

І доказує всім й досі…

Що вона найкраща з всіх, 

Вмить вступає на поріг"...

Виставка робіт з природнього матеріалу:  "Осінні дива":




















 

"ДИТЯЧЕ ЕКСПЕРИМЕНТУВАННЯ - КРОК ДО ПІЗНАННЯ"

        Відповідно до річного плану роботи закладу 25.11.2020 року у ДНЗ (я/с) «Золотий ключик» відбулася педагогічна рада №2 з проблеми  «Дитяче експериментування – крок до пізнання».

     «Найкраще відкриття – те, що  дитина робить сама» – це висловлювання Ральфа Емерсона стало епіграфом заходу, під час якого педагоги пересвідчилися, що головна перевага експериментування  полягає в тому, що воно дає дітям реальні уявлення  про різні сторони досліджуваного об'єкта, про його взаємини з іншими об'єктами і з середовищем існування.

    У процесі експериментування йде збагачення пам'яті дитини, активізуються його розумові процеси, оскільки постійно виникає необхідність здійснювати операції аналізу і синтезу, порівняння, класифікації, узагальнення. У ході педагогічної ради педагоги поповнили теоретичні знання, а також практично вправлялися у проведенні доступних для дітей дошкільного віку експериментах, які в ході майстер-класу продемонструвала  вихователь II молодшої групи «Чебурашка» Стефанюк Галина Дмитрівна.